Aktuálně
Strešní krytina Palmex


Překážky


jungle park - facebook

Kudy k nám

Jungle park se nachází na pravém břehu řeky Svratky v Brně Pisárkách naproti areálu SKP Kometa Brno, Bauerova 5.

Vstup je možný ze dvou stran:

  1. z areálu SKP Kometa Brno (kde se nachází 1. instruktážní stanoviště a veškeré zázemí lanového parku – občerstvení s posezením, toalety)
    • MHD – z Mendlova náměstí autobusem číslo 84, z Komína, Jundrova či Pisárek autobusem číslo 44. V obou případech vystoupíte na zastávce Bauerova, pak již podle značek přímo k nám do Jungle parku.
    • Autem – Od Prahy či Olomouce – exit z D1 č.190, Brno-západ, projet pisáreckým tunelem na Centrum, poté cca 300 metrů. Parkování přímo před koupalištěm Riviera u 6.brány BVV.
  2. z cyklostezky vedoucí z Bystrce, kolem Anthroposu k ulici Vídeňská až do Shopping park Brno (přímo v lanovém parku se nachází 2. instruktážní stanoviště)
    • Na kole – 8 minut od Anthroposu (1,4km) nebo 10 minut z ulice Vídeňská (1,8km)
    • Pěšky – po zelené turistické značce. 25 minut od tramvajové zastávky Polní (tram 2,5,6) nebo 20 minut od Anthroposu

Z areálu SKP Kometa Brno se lze dostat do lanového centra v lese jen lanovým přejezdem (není zde lávka), návštěvníkům s kočárky a starším lidem doporučujeme využít příchod po cyklostezce od Anthroposu.

Psi mohou do areálu lanového parku v lese, ale nemohou být v areálu SKP Kometa Brno. Pro návštěvníky se psem doporučujeme využít vstup z cyklostezky.

Směr souřadnice GPS 49°10'57.38"N; 16°34'26.73"E

 

Kudy k nám - mapa