Aktuálně
Strešní krytina Palmex


Překážky


jungle park - facebook

Dárkové poukazy

Vážení návštěvníci a obchodní partneři,
nabízíme Vám možnost netradičního a originálního dárku pro Vaše blízké, kolegy, obchodní partnery a všechny, na kterých Vám záleží.

Překvapte dárkem, na který se jen tak nezapomíná. Darujte dobrodružství v korunách stromů!!! Potěšit můžete dárkovým poukazem pro jednu či více osob, rodinným dárkovým poukazem, permanentkou nebo pronájmem parku pro celou skupinu. Cítit se jako Tarzan?.....není to tak trochu jiný dárek?

darkovy poukaz

Po vybrání dárkového poukazu dle ceníku lze všechny tato dárkové poukazy objednat telefonicky 775 586 453 nebo přes náš info@junglepark.cz

Pakliže nezvolíte platbu v hotovosti, probíhá platba za poukaz převodem na účet.

V případě zájmu, můžete vyplnit objednávku viz.níže. Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zašleme Vám na email variabilní symbol a číslo účtu, na který je možné poukaz zaplatit. Po připsání částky na náš účet poukaz obratem odesíláme doporučeně (poštovné 70,-Kč).

Objednávkový formulář

Objednávám:
dárkové poukazy pro jednotlivce či skupiny na:


rodinné dárkové poukazy:


permanentky:


Jméno objednávajícího *
Adresa dodání poukázky *
Kontaktní telefon *
Email *
Poznámka/Vzkaz

V ceně dárkového poukazu je zahrnuto: Vámi vybraný vstup do lanového centra,vstupní instruktáž, zapůjčení horolezecké výstroje, dohled instruktora při přechodu překážkovou tratí, DPH 15%.